Blog Galerii Mokotów

PERFUMERIA QUALITY
 

PERFUMERIA QUALITY

 

Perfumeria inna niż wszystkie. Najpiękniejsze perfumy, najlepsza pielęgnacja i najmodniejszy makijaż spod znaku Quality dostępne są już w Galerii Mokotów. Perfumeria Quality Missala to idealne miejsce dla wszystkich miłośników wyjątkowych zapachów i luksusowych kosmetyków pielęgnacyjnych.

Odkryj

 

Nowa kolekcja Mokobelle
 

Nowa kolekcja Mokobelle

SEI FELICE BAMBINA to autorska kolekcja Mariety Żukowskiej zaprojektowana specjalnie dla Mokobelle. Powstała ona w efekcie wielomiesięcznej współpracy znanej aktorki i ikony stylu z doświadczonym zespołem projektantów i jubilerów.

 

Odkryj
KARNAWAŁ 2020
 

KARNAWAŁ 2020

 

Tym razem nie zapraszamy do Brazylii. Niezwykle karnawałowe atrakcje czekają na nas we Włoszech, Hiszpanii, Porugalii i w Niemczech.

 

Odkryj
DIOR
 

DIOR

 

Zmysłowe przeżycie kreowane z niepowtarzalnych chwil, zapachów i konsystencji. Kąpiel od dawna była momentem przyjemności, odprężenia oraz spotkania z własnym ciałem. Dziś Dior zaprasza do celebracji boskiego rytuału muśniętego złotem.

 

Odkryj
Balonowy król – Jeff Koons
 

Balonowy król – Jeff Koons

 

Królik – doskonała kopia plastikowej zabawki, wykonana ze stali nierdzewnej przez Jeffa Koonsa w 1986 roku, została sprzedana wiosną na aukcji Post-War & Conterporary Art, organizowanej przez Christie’s, za 91,1 miliona dolarów. Tym samym rzeźbiarz stał się najlepiej opłacanym żyjącym artystą na świecie.

 

Odkryj
Cosmic Girl
 

Cosmic Girl

 

Futurystyczne kreacje obecne są na wybiegach od lat 60., kiedy to pierwsi ludzie wybrali się w pozaziemską podróż. Od tego czasu zmieniło się postrzeganie kosmosu. Ewoluował też sposób, w jaki inspiruje ono świat mody. Jako pierwsi do swoich kolekcji elementy nawiązujące do kosmicznych podróży wprowadzili André Courrèges, Pierre Cardin oraz Paco Rabanne. Od nich właśnie czerpią inspirację współcześni projektanci, łącząc w swoich kolekcjach futurystyczne fasony i faktury nawiązujące do międzyplanetarnych podróży.

Odkryj

 

Shopping Experience powered by Vogue Polska
 

Shopping Experience powered by Vogue Polska

 

Kreacje, taniec, spotkania z gwiazdami i osobistościami świata mody... A to wszystko w wyjątkowym otoczeniu The Designer Gallery. Za nami druga edycja Shopping Experience –jedynego takiego wydarzenia sygnowanego przez „Vogue Polska”.

Odkryj