5 modeli butów na wiosnę

Zdecydowanie nadszedł czas na to, aby pomyśleć nad przygotowaniami do sezonu wiosennego. Zrzucamy nie tylko ciepłe kurtki, czapki i szaliki, ale również ciężkie buty. Jakie obuwie wybrać na najbliższy sezon, aby być trendy?

1. Kowbojki

Moda z Dzikiego Zachodu opanowała wybiegi. Projektanci lansują wszystko, co kojarzy nam się z kowbojami:  jeans, frędzlem kapelusze… i oczywiści kowbojki! Wszelkie oryginalne konfiguracje są mile widziane – zdecydowane wzory i odcienie, odsłonięta pięta lub dziwny kształt obcasa. Jednak prawdziwym hitem będą kowbojki w kolorze… białym! Białe buty przestają się już kojarzyć z kiczem i brakiem stylu, przełamujemy stereotypy.

2. Kaczuszki

Do łask wracają również buty z niskim obcasem, czyli kaczuszki (kitten heels)! Połączone z długą rozkloszowaną spódnicą będą wyglądać bardzo elegancko, retro, a zarazem zabawnie.

3. Błysk

Kula dyskotekowe na butach? Czemu nie! Srebrne błyszczące buty rodem z klubu disco to must have nadchodzącego sezonu. Wszystkie chwyty są dozwolone – metaliczny błysk, cekiny i brokat. W takim obuwiu na pewno będziecie rzucać się w oczy.

4. Gladiatorki

Ażurowe, wiązane i seksowne… Gladiatorki w dłuższej wersji z paskami oplatającymi łydkę pojawią się wkrótce na ulicach. Te buty będą wzbudzać gorące emocje!

5. Plastik

Plastikowa odzież to jeden z trendów na 2018 rok. Nie mógł on również ominąć butów. Tej wiosny wyjątkowo będziemy eksponować stopy w przezroczystym obuwiu. Futurystyczna wizja staje się częścią modowej rzeczywistości.