6 trendów na 2018 rok

Właśnie wkroczyliśmy w nowy 2018 rok. Chcesz być trendy? Już warto pomyśleć o tym, co będzie modne, by skorzystać z zimowych wyprzedaży!

1. Trencz

Klasyczny, karmelowy trencz nigdy nie wychodzi z mody, ale w 2018 roku będzie absolutnym must have. Wcale nas to nie dziwi – jego krój świetnie modeluje sylwetkę!

2. Kolczyki oversize

Chokery w tym roku zostaną zastąpione innym typem biżuterii – kolczykami.  Ale nie byle jakimi, bo koniecznie muszą być widoczne już z daleka. Im większe i bardziej ekstrawaganckie, tym lepiej.

3. Szerokie spodnie

Rezygnujemy z obcisłych rurek na rzecz kompletnie przeciwnej opcji – spodni z szerokimi nogawkami, najlepiej zakrywającymi buty. W tym przypadku obowiązkowe będą obcasy lub koturny. Tak noszone spodnie cudownie wysmuklą nogi i sylwetkę.

4. Beret

Beret pojawił się już pod koniec 2017 roku, ale dopiero teraz będzie prawdziwym hitem. Takie nakrycie głowy to esencja francuskiego szyku i elegancji, ale zarazem nadaje outfitowi nutkę nonszalancji. Każdy kolor i tkanina będą w tym roku dozwolone.

5. Ołówkowa spódnica

Ołówkowa spódnica wprost z biura trafi w nadchodzących miesiącach również do mody ulicznej i casualowej. A gdyby połączyć ją z swetrem i sportowymi butami? Masz tyle odwagi?

6. Retro kwiaty i paski

Jednym z najmodniejszych deseni tego roku będą kwiaty, ale w wersji retro niemal przypominającej obicie kanapy w salonie babci. Królować będą również paski, w szczególności pionowe, które wydłużają sylwetkę.