Andrzejki - odliczanie czas zacząć!

Do tej pory nie obchodziłaś Andrzejek szczególnie hucznie? Nie szkodzi! W tym roku namówimy cię, byś zaszalała. Noc z 29 na 30 listopada będzie należała do ciebie! Jednak, by tak się stało, trzeba się odpowiednio przygotować.

Zacznij od solidnej dawki pielęgnacji. Polecamy delikatny, ale skuteczny peeling, który sprawi, że twoja skóra nabierze blasku. Złuszczysz naskórek, a dzięki temu pachnący balsam do ciała, który zaaplikujesz, wchłonie się jeszcze lepiej. Wybierz cytrusowe zapachy - dodadzą ci energii, a dzięki temu, że poczujesz wakacyjne wibracje, łatwiej ci będzie przetańczyć całą noc.

Wieczorowe suknie czy też inne imprezowe kreacje często wiele odsłaniają. By ciało wyglądało apetycznie, gładką i nawilżoną skórę „potraktuj” samoopalaczem. Wybierz tę metodę, bo jest najbezpieczniejsza, a równie skuteczna, co inne metody zdobywania sztucznej opalenizny. Obecnie kremom brązującym daleko do tych sprzed lat - już nie zostawiają smug, są skuteczne i pięknie pachną.

Zwróć również uwagę na ręce. Niech zachwycają gładkością. Na wyjątkową okazję możesz zapewnić im zjawiskową oprawę. Lakiery do paznokci ze skrzącymi drobinkami sprawią, że twój manicure będzie olśniewać! Nikt nie oderwie wzroku od twoich dłoni.

Dopełnieniem niech stanie się pachnąca mgiełka do ciała w mocniejszej, niż zwykle, odsłonie. Dzięki temu, że otulisz się imprezowym zapachem, będziesz mogła roztaczać go wokół siebie nie tylko w tańcu. A to dobrze wróży - zabawa będzie udana!