Atrybuty stylowego mężczyzny

Na naszym blogu nie zapominamy o Panach. Mamy dla nich kilka kluczowych porad, które pozwolą im wyglądać elegancko w każdej sytuacji. Oto atrybuty stylowego mężczyzny.

Prawdziwy mężczyzna powinien mieć w szafie garnitur. Pod tym stwierdzeniem podpisuje się nie tylko Barney Stinson z serialu „How I Met Your Mother”.  Lato jest sezonem wesel, podczas którego często zakładamy garnitur. Jednak zachęcamy do sięgania po niego bez specjalnej okazji. Szczególnie, że dzięki letnim wyprzedażom można zakupić markowe modele nawet za połowę standardowej ceny.

Obecnie w modzie  garniturowej panuje minimalizm. Stawia się na fasony dopasowane do sylwetki i materiały pozbawione dodatkowych wzorów. Kolejnym atrybutem stylowego mężczyzny są koszula i krawat. W szafie każdego eleganta powinna znaleźć się błękitna koszula. W kwestii krawatów można zdać się na swoja wyobraźnię. W końcu od tego jest moda!

Stylowy mężczyzna nie może też zapomnieć o odpowiednim obuwiu. Powinno być ono dobrej jakości  i zadbane, dlatego że to właśnie buty są jego wizytówką. W sklepach jest wiele klasycznych modeli, które są wykonane ze skóry naturalnej lub ekologicznej. Najczęściej pojawiającym się kolorami są nieśmiertelny brąz i głęboka czerń.

Teczki należą do tego rodzaju akcesoriów, które stanowią przysłowiową kropkę nad i współczesnemu gentlemanowi. Znakomicie nadają się do noszenia do pracy. Wykonane z wysokiej jakości materiałów mogą służyć noszącemu je przez długie lata. Co najważniejsze, nigdy nie wychodzą z mody, więc warto zainwestować w ich ponadczasowy szyk.