Biodrowki czy nerkowki

Te niewielkie torebki nazwać można dowolnie, jedno jest pewne – są hitem sezonu, Twoim absolutnym must have! Są uwielbiane przez osoby aktywne i uprawiające sporty, ale i prawdziwe fashionistki coraz częściej wybierają torebki nerk, jako dopełnienie swoich kreacji.

Decydując się na taką saszetkę, zawsze masz wolne ręce. To wygodne, zwłaszcza, gdy wybierasz się na rower albo rolki. Wszystkie ważne rzeczy, typu klucze, dokumenty, portfel, telefon będą bezpieczne, bo „na oku”, w przeciwieństwie do plecaka, którego trzeba bardziej pilnować. Ale oprócz nerek typowo sportowych możemy cieszyć się coraz większym wyborem tych bardziej eleganckich, a nawet wieczorowych. Projektanci proponują nerki skórzane, gładkie i tłoczone, w metalicznych kolorach, z siatki, wyszywane, pełne zdobień i aplikacji czy też całkiem proste. Nerkę możesz nosić na biodrach albo przepasaną na ramionach, możesz pożyczyć od chłopaka, bez obaw, że nie będzie pasowała.

Nerka jest bowiem torebką uniwersalną i całoroczną. Pasuje zarówno do dżinsów, jak i do sukienek, spokojnie możesz połączyć ją z każdymi butami, a w chłodniejsze dni zapiąć na grubszą bluzę, albo płaszcz. Jest doskonałą i stylową alternatywą dla tradycyjnej torebki, nie krępuje ruchów i z powodzeniem stanie się efektownym dodatkiem. Z taką saszetką na biodrach nic cię nie ogranicza, a co najpiękniejsze – nerka zwykle jest tak niewielka, że łatwiej w niej znaleźć te wszystkie „skarby”, które zazwyczaj giną w tajemniczych okolicznościach w damskich torebkach ;-)