Biżuteryjne torebki

 

Torebka... towarzyszy kobiecie od lat. Sportowa, skórzana, haftowana, balowa, codzienna, mała, podróżna. Jej historia sięga zamierzchłych czasów. Od XVIII-wiecznych „pompadurek” w formie małego, ale bogato zdobionego woreczka wiele się działo w świecie torebek. W XIX wieku furorę robiły ozdobne, haftowane sakiewki. Późniejsze, wojenne czasy wymusiły prostotę.

 

Moda znów zatacza koło i inspiruje się stylem wersalskich dam dworu, wymieszanym z nieśmiertelnymi pomysłami Madame Coco Chanel. Wiele kobiet nie wyobraża sobie życia bez torebki. Nosi ją na co dzień i w wersji wieczorowej. A wy wyobrażacie sobie życie bez tego dodatku? My nie!

W sezonie 2017/2018 stawiamy na małe kuferki zdobione motywami kwiatowymi lub biżuteryjne. W tym sezonie zdecydowanie króluje torebka o podłużnym kształcie. Macie już taką? Jeśli nie, to do dzieła! Uzupełnijcie swoją garderobę w ten modny i wygodny ze względu na kształt dodatek - zapakowanie niewymiarowych przedmiotów nie będzie dłużej problemem.

Modne i piękne minikuferki oraz kopertówki ozdobione złotem i kryształami nie są propozycją tylko dla zwolenników elegancji, ale również świetnym dodatkiem do codziennych stylizacji. Biżuteryjna torebka może zastąpić kolczyki, łańcuszki czy pierścionki i stać się dominującym elementem stylizacji. Zadbajmy o nasze dodatki. Sklepy sieciowe oferują szeroką gamę fasonów, wzorów i kolorów modnych torebek. Jest w czym wybierać! Sprawmy, aby torebka była nie tylko funkcjonalnym dodatkiem, ale ozdobą i wyróżnikiem całej naszej stylizacji.