Bomba na jesień - bomberka!

Choć militarne skojarzenia są jak najbardziej wskazane, bowiem historia kurtki typu „bomber” wiąże się nierozerwalnie z pilotami amerykańskich sił powietrznych, to jednak tej jesieni dosłownie odlecisz z zachwytu, na widok tego, jak świetnie prezentują się na ulicach.

Bomberki mają energetyczne kolory, wielobarwne wzory i ciekawe tłoczenia. Nie są już tylko klasycznymi kurtkami z charakterystyczną, niewielką kieszonką na rękawie. Nie kojarzą się tylko ze sportowym okryciem. Dzięki materiałom, z jakich są szyte oraz odwagą projektantów do igrania z trendami, bomberki stały się nawet częścią wieczorowych outfitów.

Satynowa bomberka idealnie będzie pasowała do kombinezonu i szpilek. A tę w odcieniu pudrowego różu, tłoczoną w kwiaty, połącz z seksowną mini i zabierz na randkę!

Bomberka zdobiona oryginalnym printem, będzie zjawiskowym uzupełnieniem każdej kreacji. Możesz taką kurtkę założyć do jeansów, czarnych spodni lub sukienki. Możesz nią zastąpić elegancką marynarkę, jak również połączyć z typowo sportowymi stylizacjami.

Daj się zainspirować, postaw na którąś z naszych bombowych propozycji i zaproś tej jesieni bomberkę do swojej szafy!