Cukierek psikus czy stylówka?

Halloween. Przez jednych uwielbiane, dla innych obojętne. Jeszcze inni uważają to święto za niepotrzebne w polskiej rzeczywistości. I choć dla niektórych mogłoby nie istnieć, nie da się ukryć, że Halloween rozgościło się u nas na dobre. Jedno jest pewne - wielkie lampiony z dyni, przebieranki, strachy i cukierki na pewno są uwielbiane przez dzieciaki. Dla nich to również okazja, by zaprezentować zupełnie inną, niecodzienną stylówkę.

Oczywiście oprócz klasycznej czerni, która zwykle kojarzy nam się ze wszystkim tym, co mroczne, na Halloween króluje kolor dyniowy, czyli pomarańcz. Bluzy, czapeczki, sukienki, a dla najmłodszych bobasów nawet body w tym kolorze. Świetnie sprawdzą się błyszczące aplikacje, cekiny, brokatowe gwiazdki i inne tego rodzaju atrakcyjne dla oka dodatki. Dziewczynki świetnie poczują się w sukienkach obszytych tiulem, a chłopcy w kombinezonach imitujących szkielet.

Dziecięcą wyobraźnię na pewno pobudzą również wszelkiego rodzaju okropności! Nietoperze, szkielety, duchy czy wampiry. Z lubością ubiorą tego dnia pelerynę Drakuli albo wdzianko utkane z pajęczej sieci!

Dopełnieniem stroju będą buty z odpinanymi, które można nawlekać na sznurowadła oraz torebki na cukierki!

Nawet, jeżeli nie lubisz tego święta i na myśl o biegających w poszukiwaniu łakoci dzieciakach, masz ochotę zabarykadować się w domu, musisz przyznać, że stylówki na Halloween są okkkkropnie, strrrrasznieee cudowne, prawda?!