Czas letni

Popularna grupa graffiti „Moses & Taps™” znana ze swych abstrakcyjnych prac oraz wyjątkowego stylu pisania tym razem zostawiła po sobie ślad nie w przestrzeni publicznej i nie w środkach transportu publicznego lecz na najmniejszym płótnie świata, które wciąż jest w ruchu... czyli na zegarku.

Model IMAGE OF GRAFFITI™ (GB317) zaprojektowany przy współpracy z artystami wyróżnia wzór w stylu graffiti zdobiący tarczę i silikonowy pasek. Monochromatyczna czarna koperta pozwala jeszcze wyraźniej wydobyć wielokolorową, awangardową kompozycję wzorów.

Kolekcja Swatch odważnie eksperymentuje z wyrazistymi kolorami nie tylko nawiązując do sztuki ulicznej. W linii Energy Boost wyraźnie widać wpływy pop-artu. Apetyczne kolory i owocowe motywy na zegarkach kuszą smakoszy mody równie skutecznie jak świeżo wyciśnięte soki.

Czas letni

SWATCH LISTEN TO ME

Najnowsza linia zegarków Swatch „Listen to me” namawia: śmiej się i krzycz, by wyrazić siebie, ze sztuką ulicy i pop-artem w sercu. Tam, gdzie czas istnieje tylko wtedy, gdy masz na to ochotę, a zegarki służą do wyrażenia indywidualności. W kolekcji „Listen to me” mamy do wyboru zegarki w graficznej czerni i bieli (ze wzorem na siatce izometrycznej), których autorem jest uczestnik programu Swatch Art Peace Hotel, Jean-Charles Kien, oraz w szalone wzory we wszystkich kolorach świata. Model „Blue Sweet” zdobi głowa strusia.