DIOR

Zmysłowe przeżycie kreowane z niepowtarzalnych chwil, zapachów i konsystencji. Kąpiel od dawna była momentem przyjemności, odprężenia oraz spotkania z własnym ciałem. Dziś Dior zaprasza do celebracji boskiego rytuału muśniętego złotem.

Ceremonia złotej kąpieli J’adore to uczta dla zmysłów. Linia kosmetyków Dior nawiązuje do kultowego motywu bogini zanurzającej się w wodzie. Charlize Theron i Jean-Baptiste Mondino interpretują tę scenę na nowo. Ona – tajemnicza i pełna kobiecości. On – wrażliwy na piękno oraz ulotność. Opowieść ożywa dzięki filmowemu talentowi Romaina Gavrasa.

RYTUAŁ J’ADORE

Drogocenne chwile, podczas których ofiarujesz duszy ukojenie, intymne spotkanie z własnym ciałem w otoczeniu niesamowitych zapachów oraz aksamitnych konsystencji pozwala wydobyć kobiecość pełną siły i sensualności. Kolejne etapy rytuału kąpielowego J’adore to celebracja niepowtarzalnych momentów w zmysłowych akordach legendarnego bukietu kwiatowego. Zanurzając się wszystkimi zmysłami w luksusie, zapominasz o upływającym czasie i oddajesz się przyjemności dbania o siebie. Rytuał kąpielowy J’adore to precyzyjnie zaplanowane etapy pielęgnacji, dzięki którym odkryjesz w sobie boginię. Olejek pod prysznic i do kąpieli otuli twoje ciało lekką pianą o subtelnym zapachu. Mleczko do ciała pozwoli zachować aksamitną skórę, a żel rozświetlający Gelée d’Or nada jej blask.

dior

TAJEMNICA AMFORY

Kunsztowny flakon w kształcie legendarnej amfory kryje w swym wnętrzu nowy olejek pod prysznic i do kąpieli. Jego jedwabista konsystencja zapowiada rozkosz dla zmysłów. Olejek szybko zmienia się na skórze w lekką piankę o zniewalającym zapachu kwiatów z bukietu J’adore, którym przewodzi jaśmin. Po wyjściu z wody okrywasz ciało jedwabnym woalem z mleczka ukrytego we flakonie o krągłych liniach. Dzięki delikatnej konsystencji doskonale rozprowadza się na skórze i natychmiast w nią wchłania. Lekka emulsja wydziela cudowny aromat wzbogacony o nektar z bawełny, a wyciąg z jaśminu utrwala pierwsze nuty zapachu, które pozostawił na skórze olejek do kąpieli. Kwiatowy bukiet J’adore rozwija się subtelnie. Ale to nie koniec pielęgnacji pełnej zmysłowych odkryć...

BLASK ZŁOTA

Szlachetność i piękno złota podkreśli twoją urodę. Znajdziesz je w szklanej okrągłej szkatułce zwieńczonej złotym korkiem. To Gelée d’Or – nowy żel rozświetlający. Wygładza i rozjaśnia skórę konstelacją drobnych, złotych i perłowych cząsteczek. Muśnięte nim ciało zyska subtelne, zmysłowe refleksy. Delikatny efekt, który pojawi się na dekolcie i ramionach, przyciągnie wzrok. Żel szybko się wchłania, a złoty blask pozostaje na długo na skórze. Rytuału dopełni kilka kropli odżywczego olejku Huile Divine o jedwabistej konsystencji. Stajesz się boginią J’adore, jak niezastąpiona i podziwiana Charlize Theron. Pamiętaj, że twoim najważniejszym klejnotem jest zapach.