ESPADRYLE NA LETNIE CHWILE

 

Bardzo możliwe, że promienie słońca i wakacyjny luz sprawiają, że chciałabyś zanucić stary szlagier zespołu Bajm, po czym „ruszyć piechotą do lata...” Czyli do upragnionego urlopu, na plażę, na letnią dyskotekę albo romantyczny spacer deptakiem.

 

By jednak taką pieszą wyprawę zaliczyć do udanych, potrzebujesz wygodnych butów! Takich, które będą pasowały do zwiewnej sukienki, do szortów czy też sportowej spódnicy. Takich, które z powodzeniem zestawisz z jasnym garniturem, fantazyjnym kombinezonem, a chłodniejszym wieczorem na przykład z ulubionymi dżinsami. Butów uniwersalnych, które nie tylko będą niosły Cię lekko, ale i dodadzą uroku letniej stylizacji. Butów, które po prostu od razu kojarzą się z latem!

Wybierz espadryle. Te buty z plecionymi podeszwami to absolutny hit! Ze sznurka, włókna z juty czy też plecionej trawy, całkiem płaskie, albo na koturnie - podeszwy espadryli ewoluują z sezonu na sezon, ciesząc oko nowymi fasonami, a stopy uczuciem komfortu.

Siła espadryli tkwi w ich prostocie. Są przewiewne, szybko się je zakłada, a dzięki temu, że są wykonane z naturalnych materiałów, łatwo dopasowują się do stopy. Najładniej wyglądają noszone bez skarpetek, jednak, jeżeli lubisz takiego sposobu użytkowania obuwia ze względu na higienę (tak, tak, latem stopy po prostu się pocą), dobierz do krytych espadryli skarpetki-stopki.

I ciesz się wakacyjnymi spacerami, dopóki możesz, bowiem espadryle to typowo sezonowe obuwie, a radość z ich noszenia, podobnie, jak radość z urlopu... bywa krótka ;-)