Głowa wolna od upału

W czasie, gdy słońce daje się we znaki, zalecamy używanie nakrycia głowy. Dowiedźcie, jak modnie nosić kapelusze, chusty, daszki i czapki. Prezentujemy najnowsze trendy w świecie dodatków Wybierzcie coś dla siebie i zadbajcie o to, żeby Wasza głowa była wolna od upału!

Latem warto zainwestować w daszki, które chronią oczy przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Mogą być one stylizowane na te, które noszą sportowcy, np. na korcie tenisowym, ale ciekawie wyglądają ich słomkowe wersje. Plecionki kojarzą się ściśle z wakacyjnym klimatem i zdecydowanie lepiej pasują do letnich kreacji. Jeśli jednak chcecie ochronić także głowę, to polecamy tradycyjne czapki z daszkiem. Koniecznie z jakimś wesołym akcentem w postaci żywego koloru lub humorystycznego printu.

Kolejnym hitem są chusty, które można wiązać na setki sposobów. Są one bardzo praktyczne i idealnie nadają się do zabrania w podróż. Zajmują mało miejsca w walizce i mogą być także ozdobą dla torebki lub szyi. Można przewiązać nimi rondo kapelusza, aby ożywić daną stylizację. Ponadto chusty są dobrym sposobem na zabezpieczenie fryzury przez działaniem nadmorskiego wiatru. Po prostu wielofunkcyjny typ!

Teraz przyszła pora na ponadczasowy dodatek. Każda kobieta powinna zadbać o to, żeby latem w jej szafie nie zabrakło słomkowego kapelusza. W ich przypadku można szaleć z wielkością i kształtem ronda. Można pokazać się w wydaniu eleganckim lub kowbojskim. Projektanci mody udowadniają, że to właśnie w kapeluszach tkwi cały urok wakacyjnych outfitów. W tym roku stawiają na niewielkie i minimalistyczne ronda.