Grudniowa kobiecość

Grudzień to nie tylko najbardziej magiczny miesiąc w roku. To również miesiąc, w którym wymagasz od siebie jeszcze więcej, niż zazwyczaj! Oprócz zwykłych, codziennych obowiązków, poddajesz się pewnie przedświątecznemu szaleństwu, czyli: biegasz po sklepach, oddajesz perfekcyjnym porządkom, czy też w zaciszu kuchni dajesz z siebie wszystko!

Jest pewien sposób, byś w tych wyjątkowych dniach i ty poczuła się wyjątkowo! Zadbaj po prostu o to, co niewidoczne dla oczu...
Wybierasz się na wielkie zakupy?! Pod wełniany golf załóż seksowny biustonosz, a poczujesz różnicę. Będziesz przemieszczać się lekko, a na twojej twarzy cały czas błąkać się będzie delikatny, zmysłowy uśmiech.

Gdy zabierzesz się za porządki, niech pod dresem i „domowym” t-shirtem znajdzie się miejsce na coś wyjątkowego! Czerwona koronka?! Czemu nie!

Kobiecy biustonosz z pazurkiem naprawdę potrafi sprawić, że poczujesz się inną osobą. Tym bardziej, że te polecane przez stylistów przypominają małe dzieła sztuki. Już nie są bawełniane, białe, proste! Kuszą kolorami, ciekawymi dodatkami, krojem, który rozbudza zmysły!

Na porządku dziennym są aplikacje z koralików, perełek albo cekinów.

Co powiesz na zjawiskowe rajstopy do kompletu? Wyszywane błyszczącymi kamieniami, mieniące się od cyrkonii, rajstopy w kwiaty, gwiazdki, esy-floresy... Kto powiedział, że są zarezerwowane tylko do wieczorowych kreacji? Pięknie podkreślą kształt łydek, a twoja stylizacja nabierze niebanalnego uroku!

No i przede wszystkim, pamiętaj o tym, że seksowna bielizna to pierwszy krok do tego, byś świetnie się czuła w swoim ciele. Nawet w ferworze pieczenia pierniczków, czy też pucowania podłóg pozostań sobą w wersji zmysłowej i radosnej.