Imprezowa alternatywa dla sukienki

Andrzejki rozpoczynają z przytupem sezon imprezowy. Dla jednych to oznacza huczne bale, dla innych klimatyczne domówki, jedno jest pewne - będzie się błyszczało, bo takie okazje wymagają odpowiedniej oprawy.

Nie każda z nas jednak lubi sukienki, nie każda się w nich czuje wystarczająco swobodnie, by przetańczyć całą noc. Co wtedy?!

Stylowym ratunkiem może być kombinezon. Starannie uszyty, ze szlachetnego materiału, będzie stanowił idealną kreację na każdą imprezę. Kombinezon to sposób na sprytne ukrycie pewnych niedoskonałości sylwetki, przy równoczesnym podkreśleniu jej walorów. Na przykład możesz pokazać dekolt, umiejętnie zakrywając boczki. Pięknie prezentują się kombinezony z aksamitu, wykończone koronką, albo z połyskliwego, mieniącego się materiału.

Inną, polecaną ceniącym wygodę paniom, stylizacją na party, jest wieczorowy garnitur. W nim masz zapewnioną swobodę ruchów, a równocześnie, dzięki wieczorowym dodatkom, pięknej tkaninie, bądź niecodziennym wzorom, nie przejdziesz tej nocy niezauważona. Na topie są, oprócz aksamitu, również garnitury żakardowe, często w tłoczone na materiale wzory.

Spodnie plus wieczorowa bluzka, bądź koszula, to również rozwiązanie, które zawsze się sprawdzi podczas mniej formalnych wieczorowych wyjść. Koszula z cekinową aplikacją, bluzka mieniąca się holograficznym efektem, połyskliwy top - to metody na imprezową stylizację, które w połączeniu z prostymi spodniami, bądź szortami, zawsze się sprawdzą.

Jeżeli cenisz wygodę, wybierz miękkie, lejące się tkaniny, np. dzianiny, które dodają lekkości. Wszak na imprezie, nie tylko andrzejkowej, ważne, by dobrze się czuć - tylko wtedy będzie naprawdę udana!