Jesienne trendy na teraz

Zanim jesień zagości u nas na dobre, minie jeszcze trochę czasu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w tzw. okresie przejściowym rozsmakować się w trendach z nadchodzącego sezonu. Zachęcamy do przetestowania nowych tendencji w modzie już teraz!

Połysk

Pod koniec lata warto skusić się na połyskujące tkaniny, które pięknie podkreślą wakacyjną opaleniznę. Dlatego nie należy czekać z tym trendem aż do jesieni. Odcienie szlachetnych metali oraz blask cekinów i brokatu sprawią, że każda kobieta poczuje się jak księżniczka. Krótkie i połyskujące sukienki to świetny pomysł na teraz. Później wystarczy zestawić je z kozakami lub skórzanymi kurtkami.

Spódnica midi

Długość do połowy łydki jest obecna w modzie już od kilku miesięcy i będzie obowiązywać również jesienią. Spódnica midi to doskonała alternatywa dla klasycznej mini. Jest niesamowicie wygodna i praktyczna. Pasuje zarówno do eleganckich szpilek, sztybletów na obcasie (niskie kobiety), balerinek, płaskich loafersów, jak również do butów sportowych (kobiety wyższe). Co najważniejsze, ten modny fason spódnicy można ciągle znaleźć na kończących się wyprzedażach.

Czerwień

Wielbicielki uwodzicielskiej i energetycznej czerwieni, będą zadowolone, bowiem ta zmysłowa barwa królować będzie przez całą jesień. Nie trzeba wcale ograniczać się wyłącznie do jednego elementu w tym kolorze. Pożądany jest wręcz czerwony total look. Decydując się na czerwień od stóp do głów, pamiętamy również o paznokciach i ustach. Wzrost pewności siebie gwarantowany. stóp do głów, pamiętamy również o paznokciach i ustach. Wzrost pewności siebie gwarantowany.