Jesienny pan

Jesienny pan w tym sezonie nie boi się soczystych kolorów. Czuje się świetnie w malinowym garniturze, chętnie ubierze pomarańczowy blezer, a w różu mu po prostu do twarzy. Już nie dzieli barw na męskie i damskie, nie boi się eksperymentów, ba… niebawem może tak rozsmakować się w modzie, że stanowczo zażąda jeszcze jednej półki w szafie!

Bo współczesny facet w tym sezonie chętnie bawi się modą. Choć, jak na samca przystało, kieruje się w doborze codziennej garderoby głównie wygodą i funkcjonalnością, to jednak z prawdziwą przyjemnością eksperymentuje z łączeniem barw i stylów.

Jesienny pan chętnie założy sportową bluzę do eleganckich spodni czy też adidasy do garnituru, nie tracąc na tym nic ze swej klasy. Marynarka, cienki sweter oraz dżinsy to kolejna z jesiennych propozycji, nie tylko na weekend. Taki zestaw idealnie bowiem sprawdzi się zarówno do biura, jak i na popołudniowe spotkanie.

Jesienny pan otuli się z lubością dżinsowym płaszczem czy też gęsto tkanym swetrem. Jak na wojownika przystało, cenić sobie będzie wszelkie motywy moro i wysokie buty. Idąc zaś na randkę postawi na ponadczasową klasykę, czyli dżinsy i białą koszulę. By było oryginalniej, koszula pozbawiona będzie kołnierzyka, więc ewentualne ślady szminki uwiecznione zostaną na niewielkiej stójce ;)

Jesienny pan to stylowy pan. Wybiera dla siebie to, co wygodne, wielofunkcyjne, uszyte z dobrych tkanin. Nie boi się nowości, ale doskonale wie, że siła tkwi w prostocie. I, choć na pewno nie przyćmi cię swoimi stylizacjami, to jednak sprawi, że poczujesz się dumna, idąc przez jesienny park u boku jesiennego pana J