Kiedyś kicz dzisiaj szyk!

Przez lata były kojarzone z kiepskim, odpustowym stylem. Wyklęte ze sklepów, wymownie niezauważane przez zadeklarowane fashionistki, bezpiecznie zapomniane przez kobiety. Białe kozaki wracają... sprawdźmy, czy z przytupem!

Mogą być dłuższe lub krótsze, na platformie czy też obcasie, z łagodnym czubkiem, ale i zadziornym szpicem - tej jesieni wszystkie chwyty dozwolone. Pozostaje tylko pytanie: jak będziesz się w nich czuła?! Bo białe kozaki wymagają od kobiety, która się na nie decyduje, pewnego luzu, odwagi i nonszalancji.

Jeśli masz ochotę na botki w odcieni bieli, noś je z przymrużeniem oka. Nie staraj się za wszelką cenę dopasować ich do reszty outfitu - cokolwiek zrobisz i tak będą się wyróżniać! Niech więc staną się centralnym punktem twojej kreacji, o ile jesteś na to gotowa.

W tym sezonie białe obuwie jest dozwolone zarówno do sukienek, jak i spodni. Masz do siebie mniej dystansu? Dobierz do białych kozaków płaszcz w stonowanych kolorach albo sukienkę o bezpiecznej długości. Dzięki temu twój strój nabierze pazura, ale będziesz czuła się w nim bezpiecznie.

Jeżeli jednak chcesz zabawić się modą, załóż białe botki do czarnych, eleganckich spodni, lśniącej spódniczki mini bądź długiej, zwiewnej spódnicy o kontrastowej barwie. Tak efektowne zestawy sprawią, że na pewno nie pozostaniesz niezauważona!

Najważniejsze, byś czuła, że twój zestaw jest dobrze „zgrany”, a białe botki nie wyglądają w nim pretensjonalnie, tylko tworzą swoisty, nieoczywisty klimat. Odważysz się na bycie trendsetterką?