Klasyczne paski

Niezwykle popularnym i uniwersalnym motywem są paski. Występują głównie w wiosennych i letnich kolekcjach najbardziej znanych projektantów. Pojawiają się w stylizacjach klasycznych, marynistycznych, folkowych, oldschoolowych a także hippie. W tym sezonie królują głównie pionowe paski – im więcej tym lepiej!

Wybierz total look z dużym, widocznym printem – sukienkę maxi, garnitur, albo kombinezon. Możesz zaszaleć, zestawiając ze sobą kilka elementów garderoby z pionowym deseniem o zróżnicowanych fakturach i kolorach. Dzięki temu uzyskasz przepiękną, pasiastą stylizację od stóp do głów! Jeżeli jesteś fanką spokojniejszych rozwiązań – połącz paski z ubraniem w jednolitym kolorze.

Najmodniejsze paski występują w neutralnych, klasycznych kolorach (czerni, granatach, brązach, beżach), a także w mocnych, energetycznych barwach, które nadają stylizacji charakteru. Ponadto duże i kolorowe wzory optycznie wydłużają i wysmuklają sylwetkę.

Kompletując swoją paskową stylizację, weź pod uwagę swoją figurę. Filigranowym kobietom polecamy wybór szerszych pasów, zaś panie o pełniejszych kształtach korzystniej będą prezentowały się w cienkich paseczkach. Za pomocą pasiastego wzoru możesz także podkreślić biust, biodra bądź nogi.