Komfortowo sportowo czy sexy? Biustonosze na każdą okazję

 

Biustonosz jest najważniejszym elementem kobiecej garderoby. To on zapewnia komfort, podkreśla piękno kobiecego ciała oraz spełnia indywidualne potrzeby każdej kobiety. Ważne, aby biustonosz był nie tylko atrakcyjny i wygodny, ale również dobrze dopasowany.

 

Poszukujesz biustonosza, który unosi i modeluje biust, optycznie go powiększając? Wybierz push-up, który charakteryzuje się wyjmowanymi bądź wbudowanymi poduszeczkami. Miseczki tego biustonosza są osadzone blisko siebie, dzięki czemu zbierają biust, tworząc idealną linię dekoltu.

Jeżeli chcesz czuć się wygodnie i komfortowo, postaw na naturalny, miękki biustonosz. Zapewnia on delikatny kształt i elastyczność, a także umożliwia pełną swobodę ruchów. Biustonosz miękki jest również idealną propozycją dla Pań o pełniejszym biuście, ponieważ nadaje on piersiom naturalny okrągły kształt, nie powiększając ich.

Dobrze dobrany biustonosz sportowy skutecznie ochroni biust podczas ćwiczeń fizycznych oraz zapewni mu niezbędne podparcie. Mierząc go w sklepie, należy upewnić się, że to pas pod biustem trzyma ciężar piersi, a nie ramiączka. Biustonosz sportowy musi dobrze przylegać i trzymać się w miejscu.