Koszula codziennie niecodzienna!

Każda z nas ma ich w swojej szafie przynajmniej kilka. Obowiązkowo białą, chętnie dżinsową, czarną na firmowe spotkania i może jakąś lekką, satynową, na mniej zobowiązujące, wieczorne wyjścia.

Koszula, bo to o niej mowa, to jeden z podstawowych punktów każdej garderoby. Nosimy ją nie tylko do pracy, już od dawna bowiem niewiele ma wspólnego ze sztucznością materiału i sztywnością obycia ;)

Jeżeli właśnie zastanawiasz się nad zakupem kolejnej, obejrzyj subiektywny ranking koszulowego „must have” na jesień 2018.

Fikuśne rękawy i ciekawe wiązania pod szyją - nawet z koszuli w najnudniejszym kolorze uczynią modowy majstersztyk. Pasuje do niej prosty dół i raczej dyskretna biżuteria, by efekt nie był przytłaczający.

Przeszycia, kontrastowe wstawki, bufiaste rękawki, kolorowe aplikacje, efekt „patchwork” - te wszystkie zabiegi dodają koszulom luzu i pokazują, że ich miłośniczki również potrafią bawić się modą i uwielbiają flirt z konwencją.

Gdy koszula to jednak dla ciebie przede wszystkim synonim elegancji, postaw na jedwab. W odcieniu starego złota poczujesz się wyjątkowo!

A na wieczorną randkę wybierz szyfonową koszulę, którą założysz na zmysłową koszulkę w tym samym kolorze. Nie musisz jej wówczas zapinać, a efekt „wow” gwarantowany!

Codzienna wygoda połączona ze szczyptą niecodziennego szaleństwa - takie koszule zapraszamy do każdej z szaf. Niech się zjawiskowo noszą!