Koszulki z napisami

Już od kilku sezonów możemy obserwować, że w sieciowych kolekcjach pojawiają się koszulki z napisami. Warto jednak przyjrzeć się dokładnie co oferują sklepy, gdyż napis to nie tylko modny wzór, to przesłanie, z którym się identyfikujemy nosząc je dumnie na piersi.

Niebawem zacznie się idealny czas na noszenie koszulek z przesłaniem, przede wszystkim dlatego, że za zrzucimy z siebie grube kurtki czy swetry i będziemy mogli demonstrować swoje poglądy, przemyślenia czy przekonania. Projektanci na całym świecie nie pominęli tego tematu. W prawie każdej kolekcji pojawiają się t-shirty, na których widnieje spersonalizowany napis. Jeżeli chodzi o to, co konkretnie znajduje się na koszulce, to w tym temacie panuje całkowita dowolność. Napisy mogą być po polsku (gdyż polscy projektanci również zaangażowali się w ich tworzenie) jak i po angielsku. Czasami jest to tylko jeden wyraz, czasami zdanie bądź sentencja. Najlepiej dobrać coś dopasowanego do swojego charakteru lub przekonań. Koszulka może wyrażać wszystko lub nic. To od nas tak naprawdę zależy jej wykorzystanie. Najczęściej sieciówki oferują zabawne teksty, głębokie myśli lub całkowicie niezależne słowa. T-shirt będzie dobrze wyglądał z jeansami typu boyfriend i z sandałami na obcasie. Można do takiego zestawienia dobrać koszulę w kratę bądź skórzaną kurtkę. Idealnie też wkomponuje się w trapezową mini i trampki.

Sezon na wielkie wyznania trwa w pełni. Dla wszystkich, którzy mają potrzebę wyrażenia swojej opinii bądź myśli bezpośrednio przez hasła na ubraniach mamy dobrą wiadomość, koszulki z napisami można znaleźć praktycznie wszędzie. Nie zapominajmy jednak aby dokładnie znać słowa, które wplatamy do naszego designu.