Którą torebkę wybierasz?

Jak to się mówi – butów i torebek nigdy nie jest za wiele! Zapewne zaczęłaś już się rozglądać za torebką, która idealnie wpasuje się w wiosenne trendy 2018. Wiklina, egzotyczne wzory, czy florystyczne hafty – co jest Twoim ulubionym motywem?

Elegancja z pazurem

Egzotyczne motywy zwierząt wciąż są w modzie! Emporio Armani, Cividini, a także Bottega Veneta chętnie wykorzystują ten trend w swoich najnowszych kolekcjach. Zebra, panterka, oraz wężowa skóra dodają każdej stylizacji nieco drapieżnego charakteru. Torebka ze zwierzęcym motywem świetnie wpisuje się w ramy eleganckich i stylowych dodatków.

Wiosenne kolory

Ciemne torebki zostaw głęboko w szafie – w ciepłe i słoneczne dni wybierz dodatki w najmodniejszych, soczystych kolorach bądź jasnych pastelach! Kolorowe torebki elektryzują, zwracają na siebie uwagę i nadają stonowanym stylizacjom nieco oddechu. Jeżeli masz odwagę, polecamy wybrać torebkę w tym samym kolorze co cała stylizacja.

Kwiatowe hafty

Florystyczne hafty występują wszędzie – na kurtkach, koszulach, jeansach, a nawet na butach. Są niezwykłe, delikatne i przyciągają uwagę. Najpopularniejsze są różyczki, które świetnie prezentują się na małych torebkach i są wybierane najczęściej przez fanki romantycznych stylizacji.