Lodowe inspiracje

 

Latem zajadamy się nimi wszyscy. Kolorowe kulki dają ochłodę i smakują wakacjami. I choć pewnie ile osób, tyle lodowych ulubieńców, jedno jest pewne - lody rządzą!

Nic więc dziwnego, że tak łatwo zainspirować się nimi, dobierając letnią garderobę.

Wielbicielki wanilii, kokosa, śmietanki, chałwy i innych delikatności, sięgną po rozbielone sukienki, koszulki lekkie, jak mgiełki, czy też zwiewne maxi spódnice.

 

Inaczej rzecz się ma z fankami kawy i czekolady. Z odcieniami kakaowych ziaren można zrobić praktycznie wszystko - to cała paleta brązów, jaśniejszych i ciemniejszych. Marynarka na co dzień może wyglądać, niczym klasyczne espresso, zaś wieczorowa sukienka kusić głębią gorzkiego przysmaku... To kolory zdecydowane i mocne, podobnie, jak ich lodowe odpowiedniki.

Miłośniczka owocowych nut to pastelowa optymistka. Dla niej powstały wszystkie odcienie różu: soczyście malinowy, zmysłowo - pąsowy, czy też delikatny pudrowy. Idealnie się sprawdzi w koronkowych bluzeczkach, przewiewnych koszulach, wizytowych bluzkach z rozkloszowanymi rękawami, czy też koktajlowych sukienkach.

Liczną grupę stanowią zwolenniczki orzechowych i miodowych klimatów. To dla nich projektanci łamią zieleń pistacji z brązem orzechów włoskich. To je urzeknie bursztynowa poświata odważnego w kroju i kolorze kombinezonu. To one utoną w miodowym złocie, pysznym, niczym najsłodsza polewa.