Metaliczny trend

Błyszczące i lśniące tkaniny wciąż są w modzie. To idealny pomysł na karnawałowy czy imprezowy look. Aby utrzymać swoją stylizację w wyjątkowym blasku wystarczy uzupełnić ją o metaliczne dodatki, które będą sprawdzały się na co dzień.

Najlepszym wyborem będzie metaliczna torebka. W nowych kolekcjach pojawiły się już błyszczące wzory, które przyciągają wzrok. Najpopularniejsze w tym sezonie będą torebki w kolorze złota i srebra, a także takie, których połysk wywołuje naturalną tęczę. Ten dodatek nie jest przewidziany tylko na wielkie wyjścia. To doskonała ozdoba codziennego looku. Idealnie będzie pasowała do jeansów, puchatego swetra oversizie i trampek. Doskonale uzupełni też klasyczne stylizacje z marynarką w roli głównej. Jednak najlepiej będzie się prezentowała w modowym miszmaszu, gdzie dyskretnie będzie zaznaczała swoją obecność. Dla miłośniczek wielkich toreb niektóre sieciówki przygotowały lśniące shoppery, które pomieszczą dużą ilość przedmiotów i staną się codziennym niezbędnikiem.

Metaliczny trend jest ukryty nie tylko w torebkach. Modowi fani mogą wyposażyć się w błyszczące buty, lśniące legginsy, świetliste portfele, a także w wyjątkowy typ lakieru do paznokci, który wygląda jak lustro, nadając nietypowy wygląd i robiąc niesamowite wrażenie. Nowe trendy z pewnością pozwalają gonić modę, warto jednak znać umiar w dobieraniu strojów i zdecydować się np. na torebkę a nie metaliczny total look.