Mężczyzna oczami kobiety

Redaktorki poczytnego magazynu dla kobiet przeprowadziły sondę wśród czytelniczek na temat ubioru mężczyzn. W ankiecie pytano, na jakie elementy męskiej garderoby zwracają baczną uwagę. Na tej podstawie powstało zestawienie rzeczy, które każdy facet powinien posiadać, jeśli chce wzbudzić zachwyt kobiety. Zatem jak wygląda mężczyzna oczami płci przeciwnej?

Na początek klasyka gatunku – biała koszula (zarówno bawełniana, jak i lniana). Ważne, aby była dopasowana (krój slim fit) i dopięta na ostatni guzik, a w wersji casual z rozpiętym kołnierzykiem i podwiniętymi rękawami. Wysoką lokatę zdobył również biały t-shirt, ale nie taki całkiem przypadkowy. Idealna koszulka musi podkreślać męską sylwetkę (jednak nie może być zbyt obcisła), a rękawki powinny sięgać nie dalej niż do połowy ramienia. Z workowatymi t-shirtami panowie mogą rozstać się bez wyrzutów sumienia. Zastanawiające jest, że wśród pań prym wiedzie biel. Kobiety często wymieniały również białe trampki noszone zwłaszcza bez skarpet i z podwiniętymi nogawkami spodni lub szortami.

Spora część kobiet preferuje widocznie bardziej „niegrzeczny” typ facetów, bowiem na liście pożądanych męskich atrybutów znalazły się skórzana kurtka (szczególnie ramoneska) oraz kultowe okulary aviatory, które są na topie od czasu filmu Top Gun. Ciekawe czy wybranie kliku wymienionych elementów jednocześnie zwiększa proporcjonalnie szanse mężczyzny wśród pań? O tym redakcja milczy.