Moda,miksy i remiksy

Zastanawiałaś się kiedyś nad tym, jakby to było - złapać w dłonie nożyczki, pociąć swoją garderobę, a potem poskładać ją od nowa?! Stworzyć swoje własne, unikalne miksy. Po prostu założyć na siebie dokładnie to, co ci w duszy gra!

Przeobrazić koszulę w szalony remiks tkanin, odcinając rękawy z jednej, by doszyć z zupełnie innej. Ulubione spodnie zmienić w kolorowy zawrót głowy, za pomocą kilku ruchów i szwów. Poeksperymentować z tkaninami, łącząc ze sobą to, czego na pozór połączyć się nie da - koronkę z bawełną, czy też wełnę z tiulem.

Teraz nie musisz tego robić. Projektanci topowych odzieżowych firm zrobili to za ciebie.

W tym sezonie łączą się ze sobą nie tylko kolory, ale i fraktury tkanin. Bawełniane blezery doskonale odnajdują się z tiulowymi wstawkami, na kardiganach pojawiają się kieszenie z futerka, a dżinsy mają dwa kolory. Spod dekoltów sweterków wystają koronkowe kołnierzyki, a przy rękawach pojawiają się falbanki, wiązania, lub oryginalne sploty materiałów.

Nikogo nie dziwi bluza wiązana jak gorset, ani łączenie kratki z paskami.

Ma być wesoło, niezobowiązująco, po prostu inaczej.

Taka różnorodność daje pole do popisu dla drzemiących w nas fashionistek. Choć dużo się dzieje, wszystko ma klasę i niepowtarzalny styl. I, co najważniejsze, w takiej szafie panuje zupełny luz. Na oryginalność nie trzeba się wysilać. Wystarczy po prostu odrobina odwagi i zaufania dla własnej, modowej intuicji. Miksuj, remiksuj, baw się! Kolorami, teksturą, dodatkami i stylem.