Moda na loga

Duże nadruki, napisy i widoczne loga znanych marek powracają na salony! Jeszcze niedawno panował trend na kupowanie ubrań, które nie miały widocznych znaków firmowych, lub posiadały jedynie same symbole. Teraz im większe nosisz logo, tym lepiej!

Żywe reklamy są teraz w modzie

Moda - podobnie jak kobieta - zmienną jest. Duże logówki to jeden z hitów tego sezonu. Jak sobie poradzić z tym trendem? Wybierz element z dużym logo ulubionej marki (najlepiej w rozmiarze XXL) i zestaw go z ulubionymi jeansami lub szortami. Nie zapomnij o skórzanym pasku! Taki zestaw jest jednocześnie modny i niezwykle wygodny – idealny na spotkanie ze znajomymi bądź na spacer.

Luz z nutą elegancji

Dla osób lubiących zabawę modą, polecamy zestawić bluzę bądź T-shirt (z motywem dużego loga) z eleganckimi ubraniami, na przykład ze spódnicą. Co powiesz na szpilki w intensywnym kolorze? W ten sposób stworzysz ciekawą i niebanalną stylizację.

Klasycznie – czyli na sportowo

Gdzie najczęściej spotkamy osoby noszące duże i widoczne loga na swoich ubraniach? Oczywiście na siłowni! Buty sportowe, legginsy, bluzy i koszulki przeznaczone do ćwiczeń często zawierają logotypy znanych marek. Stroje sportowe świetnie sprawdzają się także poza siłownią. Skomponuj idealną dla siebie stylizację i ruszaj na podbój świata!