Moda na stoku

Zima w tym roku zdecydowanie rozczarowuje wielbicieli białego szaleństwa. Na szczęście w górskich kurortach, dzięki sztucznemu naśnieżeniu, można liczyć na warunki sprzyjające aktywnemu wypoczynkowi. Każdy fan sportów zimowych doskonale wie, że oprócz samego sprzętu należy zaopatrzyć się również w odpowiednią odzież. Technologiczne rozwiązania oraz funkcjonalność są tak samo ważne jak stylowy i atrakcyjny wygląd. Zimowe wyprzedaże dobiegają końca, dlatego warto się pospieszyć.

Zimą szczególnie warto poeksperymentować z kolorami. Wyraziste barwy nie tylko podkreślą naszą osobowość, ale i wpłyną na lepszą widoczność, co akurat w górach jest bardzo istotne. Do uprawiania sportów zimowych najwygodniejsze będą dwuczęściowe zestawy składające się z puchowej kurtki oraz ocieplanych spodni. Z pewnością przydadzą się także polar i bielizna termoaktywna. Metaliczny błysk i wielobarwne wzory niezmiennie królują w narciarskich trendach. I to nie tylko na sprzęcie, ale również na okryciach wierzchnich oraz kaskach. Ubiór narciarza bądź snowbordzisty nie musi mieć wyłącznie sportowego charakteru. Możemy przemycić do niego stylowe dodatki prosto z ulicy. Na stokach chyba na stałe zagościły futrzane czapy oraz modele z pomponami, nauszniki, ciepłe kominy i opaski, rękawice oraz modne okulary przeciwsłoneczne.

Górskie miejscowości oferują nam również wiele wieczornych atrakcji. Po całodziennym szusowaniu na deskach możemy wybrać się na kulig, ognisko bądź spędzić czas z przyjaciółmi przy grzańcu. Dlatego warto spakować kilka dodatkowych ubrań z myślą o tzw. apres-ski.