Nowa kolekcja Mokobelle

 

Marieta Żukowska x Mokobelle

SEI FELICE BAMBINA to autorska kolekcja Mariety Żukowskiej zaprojektowana specjalnie dla Mokobelle. Powstała ona w efekcie wielomiesięcznej współpracy znanej aktorki i ikony stylu z doświadczonym zespołem projektantów i jubilerów.

 

Marieta od dawna marzyła o stworzeniu własnej biżuterii, w której niezwykła moc talizmanów spotyka się z piękną, niebanalną formą.

Inspiracją dla gwiazdy były zaczerpnięte z chińskiego horoskopu magiczne symbole zwierząt, ezoteryczna sila kamieni szlachetnych oraz wyrafinowana włoska elegancja. Kolekcja podzielona jest na trzy linie.

MONETY MOCY

To linia oparta na symbolice chińskiego horoskopu. Składa się z 12 monet z wizerunkami zwierząt – opiekunów duchowych. Jest tak zaprojektowana, aby można je było nosić zawsze przy sobie – jako naszyjnik, bransoletkę lub w formie pojedynczego kolczyka. Z kolekcji można wybrać symbol własnego zodiakalnego patrona, patrona osoby bliskiej lub łączyć zawieszki w przeróżne konfiguracje według zasad interpretacji chińskiego horoskopu.

SIŁA KAMIENI

Druga linia, to prosta w formie, designerska biżuteria, gdzie geometryczne formy zostały połączone ze szlachetnymi kamieniami mocy – szafirami i rubinami. Pierwszy z nich symbolizuje mądrość, wierność i równowagę, natomiast drugi odpowiada za szczęście, miłość oraz namiętność. W tej odsłonie kolekcji znajdziemy dwa wzory monokolczyków, które można łączyć i stylizować w oryginalny sposób. Poza tym dopasowane do nich modele pierścionków o wyrazistych kształtach, które nosimy pojedynczo lub w zestawie. Dopełnieniem tej mini kolekcji są bransoletki – klasyczne i ponadczasowe obręcze o gładkiej lub pięknie odbijającej światło, klepanej fakturze.

MIKS ZAWIESZEK

W trzeciej linii znajdziemy cztery naszyjniki, każdy z inną konfiguracją zawieszek wybranych przez Marietę spośród klasycznych wzorów pochodzących z dotychczasowych kolekcji Mokobelle. Najistotniejszy jest tu jednak element zdobiący wszystkie modele – szafir – kamień, który posiada wiele magicznych właściwości i odpowiada między innymi za moc i mądrość.