Olśnienie

Zarówno okres świąteczny jak i zbliżający się karnawał to czas, w którym pojawia się mnóstwo okazji do wielkich wyjść. Zawsze staramy się dobrać garderobę tak, aby olśnić wszystkich i czuć się wyjątkowo, niezależnie od okazji.

Jak więc wybrać idealny strój? Przede wszystkim warto postawić na sukienkę! Nie ma bardziej kobiecego i zmysłowego stroju, który podkreśla atuty kobiety. Jeżeli chodzi o krój, to panuje całkowita dowolność. Najlepiej wybrać to, w czym dobrze się czujemy. Trzeba wziąć też pod uwagę rodzaj wydarzenia na jaki się wybieramy. Na wieczorne karnawałowe wyjścia możemy założyć odważne dekolty, czy krótkie mini. Niezależnie od tego na jaki krój się zdecydujemy, w tym sezonie bezapelacyjnie królują sukienki z cekinami! Dodają blasku i szyku. To w zasadzie jedyny moment na włożenie takiego stroju. Idealnie pasują na każdą okazję w okresie zimowych imprez.

Jakie cekiny wybrać? W sklepach możemy znaleźć sukienki całkowicie obszyte cekinami, które będą odbijać światło i z pewnością przyciągać uwagę. Czarne są bardziej klasyczne i pasują nawet do wyjść bardziej oficjalnych. Natomiast na sylwestrowy wieczór warto zaopatrzyć się w jasne, świetliste sukienki, które będą lśnić w blasku świateł i kolorowych lamp. Można też wybrać takie, które są połączeniem dwóch barw lub kontrastowych przejść między nimi. Dla tych, którzy mają mniej odwagi dostępne są cekinowe bluzki lub topy z cekinowymi aplikacjami, podkreślającymi delikatnie uroczysty klimat.