Patrizia Pepe – nowa odsłona limitowanej kolekcji #patriziapepe99

 

Włoska marka przedstawiła drugi rozdział internetowej kampanii #patriziapepe99, która związana jest z symbolicznym znaczeniem liczb, indywidualizmem i świadomością, które od zawsze inspirują fanów marki. Patrizia Pepe w oryginalny sposób zaprasza do odkrywania świata liczb i ukrytych znaczeń, które za nimi stoją.

 

Najnowsza odsłona poświęcona jest numerowi 2 – znakowi wytrzymałości i wytrwałości, ale także symbolowi wrażliwości i świadomości nieodłącznej dla dzisiejszych kobiet i samej filozofii marki.

Magiczny wymiar liczb i odniesienia do historii kinematografii

Tak jak w premiowym wideo kampanii, marka znów czerpie inspirację ze stylu najbardziej znanych międzynarodowych reżyserów. W najnowszym wydaniu dyrektor artystyczny Patrizia Pepe – Paolo Stella, podróżuje po kadrach filmów z lat 60., przedstawiając Yoyo Cao – modową influencerkę z Singapuru, w marzycielskiej i rzadkiej scenerii. Intensywny odcień błękitu, połączony z żywiołem wody, otacza nocne sceny ulicami Rzymu, gdzie pełen adrenaliny rytm retrospekcji i kontrastujących uczuć, reprezentuje przyciąganie przeciwieństw oraz dualizm męskości i kobiecości.

Włoski design dla odważnych

Bohaterem kolekcji w tej odsłonie kampanii są okulary przeciwsłoneczne o odważnym i futurystycznym kształcie. Nowoczesna i odważna rama ma zacienione soczewki, a oprawki ozdobione są kamyczkami, które całości charakter ultra-glamu.

Idea kampanii
Oryginalny projekt Patrizia Pepe bada wymiar kinematograficzny mody jako sposób wyrażenia kobiecego wszechświata, a każda liczba odnosi się do określonego koloru. Limitowana edycji kolekcji zawierającej tylko 99 sztuk. Projekt #patriziapepe99 to wciągająca i pasjonująca podróż, pozwalająca odkryć znaczenia liczb prezentowane poprzez krótkie filmy pełne uroku i kolorów. Każda liczba powiązana jest z poszczególnym odcieniem oraz ambasadorką marki, odpowiednio dobranymi do wartości i estetyki marki.

Patrizia Pepe – nowa odsłona limitowanej kolekcji #patriziapepe99

Limitowana edycja, która zostanie wydana wraz z zwiastunem, nadając jej modową tożsamość i kosmopolityczne podejście

w bardzo wyjątkowy produkt: maskę przeciwsłoneczną o hiper kobiecym wyglądzie.