Planuj urlop z głową

Tegoroczne lato, obojętnie, czy spędzane w mieście, nad morzem, czy też w innych malowniczych okolicznościach przyrody, to czas kapeluszy. Dzięki temu, iż naprawdę jest w czym wybierać, każda kobieta znajdzie idealny fason, wielkość i kolor swojego nakrycia głowy.

Kwintesencja lata i lekkości, czyli słomkowe kapelusze z szerokim rondem, królują tuż obok zawadiackich stetsonów, czy też wygodnych i wielofunkcyjnych czapek z daszkiem. Są w różnych kolorach, ozdobione chustami, kwiatami, muszelkami, czy też dodatkami biżuteryjnymi i naprawdę przyciągają wzrok! By dobrać nakrycie właściwie, warto przed zakupami zmierzyć obwód głowy centymetrem krawieckim, bowiem kapelusze występują w różnych rozmiarach.

Dzięki temu, iż wybór letnich akcesoriów jest tak bogaty, kapelusz to już nie tylko nakrycie głowy, chroniące głowę przed słońcem, czy też fryzurę przed wiatrem, ale przede wszystkim super modny dodatek, będący idealnym dopełnieniem każdej stylizacji.

Nada zwiewnej sukience maxi totalnie romantyczny wydźwięk, czy też idealnie wpasuje się do szortów i kolorowej koszulki - nakrycie głowy będzie pasowało do wszystkiego. A jak zjawiskowo kapelusze prezentują się na wakacyjnych fotografiach - warto się o tym przekonać właśnie w tym sezonie! Dlatego nie zapominajmy o nich, pakując się na urlop.