Poczuj klasyczną wiosnę

Zewsząd jesteśmy zalewani tym, co jest lub będzie modne. A przecież można być stylowym również bez śledzenia najnowszych trendów. Ponadczasowa klasyka sprawdzi się zawsze i wszędzie. Oto wiosenne elementy garderoby, które tworzą doskonałą bazę do dalszych stylizacji.

Trencz – klasyczny krój płaszcza jest idealny na okres przejściowy. Wystarczy dobrać do karnacji odpowiedni odcień nieśmiertelnego beżu. W sklepach pojawiają się również modele pastelowe i w bardziej zdecydowanych barwach. Można go nosić zarówno w codziennych casualowych zestawach, jak i bardziej eleganckich, a nawet wieczorowych. Pasek w talii pięknie podkreśla kobiecą sylwetkę.

Mokasyny – wygodne obuwie w końcu pozwoli odpocząć twoim stopom. Płaskie i wkładane buty dobrze prezentują się w towarzystwie spodni (najlepiej odkrywających kostkę). Można je również wypróbować z sukienkami i plisowanymi spódnicami. W końcu nie zawsze trzeba chodzić w szpilkach.

Jedwabna apaszka –  drobiazg, który w prosty sposób dodaje każdej stylizacji niesamowitego szyku. Wystarczy mieć jedną lub dwie dobrej jakości apaszki, najlepiej ze szlachetnego jedwabiu. Różne sposoby wiązania nie pozwolą ci się znudzić. Co ciekawe, wszystkie wymienione elementy