Ponadczasowe pierścionki

Biżuteria to taki rodzaj małej garderoby, który zawsze dodaje szyku kreacji, uzupełnia stylizację i nadaje niepowtarzalny efekt końcowy. Zazwyczaj skupiamy się na wisiorkach czy kolczykach, natomiast warto zwrócić uwagę na pierścionki, które mogą skraść całe show.

Wybór w tym temacie w zasadzie jest nieograniczony. Ale od pewnego czasu można zauważyć ewolucję w tego typu błyskotkach. Najbardziej klasyczne wykonane są ze szlachetnego kruszcu i pasują absolutnie wszędzie i do wszystkiego. W dobie zmieniających się trendów są w zasadzie nieśmiertelne. Takie pierścionki dostajemy na okazję lub kompletujemy na wyjątkowe wieczorne wyjścia. Aby jednak tchnąć trochę modowego stylu w pierścionki powstały serie oryginalnych i modnych wzorów.

Przede wszystkim odchodzimy od tego, że nosimy tylko jeden pierścionek. Aktualnie każdy palec możemy wyposażyć we własną biżuterię. Ważne, aby zaopatrzyć się w specjalny zestaw na całą rękę tak, aby wszystko do siebie idealnie pasowało. Innym sposobem noszenia są duże pierścienie. Mogą zawierać nagromadzenie kolorowych kamieni, jeden wielki lub całkowicie odstający element. Jeżeli decydujemy się na takie rozwiązanie, to zdecydowanie powinniśmy zrezygnować z innych ozdób i dać zaistnieć naszym dłoniom. Bardzo modne są też łączone pierścionki na dwa lub trzy palce. Połączone ze sobą kółka często przedstawiają napis lub idealnie spasowany wzór błyskotek. Jeszcze innym sposobem jest noszenie na jednym palcu całego kompletu składającego się nawet z czterech ozdób.

Noszenie biżuterii w zgodzie z modą nie należy do najprostszych. Ale trzeba też pamiętać, że można się tym doskonale bawić. Szczególnie, że wybór jest naprawdę duży.