Powiedz to latem!

Ile masz w szafie T-shirtów? Na pewno sporo. Klasyczny, biały, do dżinsów. Wielobarwny, bo ożywia stylizację, czarny, bo taki z pazurem, a i pewnie jeszcze choć jeden pod kolor oczu... T-shirty przecież nigdy się nie nudzą, pasują na wiele okazji, hołdując zasadzie, że może być modnie i wygodnie zarazem.

Czas urlopowy to idealny moment, by trochę zaszaleć. Nie bez powodu właśnie o tej porze roku na sklepowych wieszakach pojawiają się T-shirty, które mimowolnie wywołują uśmiech. Są radosne, kolorowe i można nimi przekazać nasz aktualny stosunek do świata.

Dlatego też korzystaj do woli z morza możliwości, które latem daje zwykły-niezwykły T-shirt. Wybierz taki z owocowym printem, albo radosny z jakimś zabawnym wizerunkiem ulubionego zwierzaka. Nie bój się, że to „dziecinne” - każdy czasem potrzebuje odrobiny dystansu od codzienności.

Świetnym pomysłem będzie również koszulka z przewrotnym napisem, którym wyrazisz swoją wielką radość albo małą tęsknotę. Może marzysz o filiżance pysznej kawy lub wycieczce do Paryża?! Projektanci koszulek uwzględniają w swej twórczości naprawdę najdziwniejsze pomysły...

Wymowny T-shirt może mieć dowolny fason. Dopasowany albo luźny, dłuższy albo wiązany nad pępkiem. I tak przecież najważniejszy w nim jest przekaz, który na sobie niesie! Oczywiście najlepiej, by koszulki, które nosisz, zwłaszcza latem, wykonane były ze 100% bawełny. Dzięki temu będą przewiewne i spokojnie przechodzą z Tobą cały dzień.

Afirmuj swoją codzienność ulubionym T-shirtem, a uśmiech przechodniów wprawi cię w urlopowy nastrój, nawet, gdy właśnie pędzisz do pracy ;-)