Sukienki jak sorbety

Lato w pełni. Sierpniowy świat jest pełen zapachów, kolorów, smaków. A moda czerpie z tych wakacyjnych inspiracji, sprawiając, że kobiety kuszą na ulicach wielkich miast, nadmorskich deptakach i potańcówkach o zachodzie słońca.

Dookoła widać pełno sukienek. Długich i krótkich. Obcisłych i zwiewnych. Delikatnych i eleganckich. Kolorowych i gładkich. Z falbanami, zakładkami, dekoltami, półgolfami. Niektóre mają wycięte plecy, inne pozwalają w zmysłowym rozcięciu pokazać kawałek opalonego uda. Z koronkami i kokardami. W kwiaty, kratki, grochy... Sukienkowy zawrót głowy króluje na dobre, bo lato to najpiękniejsza pora roku dla tej mega kobiecej części garderoby.

W tym sezonie sukienki wyglądają jak najbardziej smakowite sorbety. Pysznią się owocami jagód, kuszą, niczym truskawki zrywane prosto z krzaka. Mają w sobie tajemniczy urok dojrzałych wiśni i magiczny odcień malinowego chruśniaka. Są sukienki cytrynowe i w kolorze dojrzałego mango. Są brzoskwiniowe, morelowe i takie z całkiem ciemnych porzeczek. Mają odcienie arbuzowe, melonowe, miętowe, limonkowe.

Są po prostu kwintesencją lata! Do sukienek tak nasyconych kolorami nie trzeba nadmiaru dodatków, czy też zbyt bogato zdobionej biżuterii. To kolor ma nadawać moc takiej kreacji!