Sweter na jesień daj się zaskoczyć!

Gdy temperatura gwałtownie spada, słoneczne okoliczności przyrody zajmuje szaro-bura rzeczywistość, a topy i szorty trafiają na dno szaf, wyciągamy z nich... Nie, tej jesieni daj się ponieść wełnianym, bawełnianym, kaszmirowym emocjom i zamiast wyciągać go z szafy, raczej kup sobie! Natychmiast! Nowy sweterek!

Jeżeli czujesz w sobie jeszcze urlopowe wibracje, wybierz coś luźnego. Swobodny półgolf, który miękko otuli twoją sylwetkę, stłumi jesienny niepokój, zapewniając, tak cenną o tej porze roku, wygodę i miękkość.

Podobnie rzecz się ma z bawełnianymi, obszernymi swetrami. Dodatek wiskozy sprawia, że świetnie się układają i komfortowo noszą. Są miękkie, kolorowe, funkcjonalne. W takim sweterku będziesz się dobrze czuła zarówno w pracy, jak i na niezobowiązującym spotkaniu z przyjaciółmi.

A może masz ochotę na coś zupełnie innego?! Zdecyduj się na pulower z modnymi aplikacjami, przeszyciami, fikuśnymi rękawami. Może jakaś falbana w najmniej oczekiwanym miejscu albo inny drobiazg - ciekawy detal, który nadaje ton!

Bo tej jesieni sweter nie będzie nudną koniecznością, ale raczej fascynującą kreacją. To wszystko dzięki odwadze i ciekawym wizjom projektantów. Sweterki nosimy do spodni i spódnic, zakładamy je na koszule, łączymy z szalami, owijamy paskami, ożywiamy chustami... Nosimy je na sportowo i w wersji wieczorowej. To wszystko zależy od kroju swetra i materiału, z jakiego jest wykonany.

Poddajmy się im bez reszty, wszak to dla nich najlepszy czas. Nie ma nic przyjemniejszego, niż jesienny spacer w długim, ciepłym swetrze z golfem, prawda?