Święta na fali daj się ponieść!

Możliwe, że na co dzień jesteś osobą bardzo serio. Cenisz sobie klasykę, stonowane barwy, delikatne dodatki. Nie lubisz wyróżniać się z tłumu, a nawet, jeśli to robisz, to raczej w dystyngowany sposób.

W grudniu jednak wszystko się zmienia! Gdy dookoła pachnie piernikami, ulice zmieniają się w rozświetlone, bajkowe miejsca, a dźwięki kolęd nucą się same, stajesz się nagle zupełnie inna!

Po kuchni kręcisz się w fartuszku z reniferem, a zamiast papierowych ręczników, używasz klimatycznych ściereczek. Wykrawasz ciasteczka, proponujesz każdemu dolewkę pachnącej imbirem herbaty i uśmiechasz się na myśl o nadchodzących Świętach.

Rezygnujesz z ulubionej piżamy, choć taka wygodna! Do sypialni wprowadzasz bombki na bluzie, choinki na spodniach, mikołajowe skarpety... I wcale nie uważasz tego za kiczowate!

Kapcie! To dopiero pole do popisu dla wyobraźni! Czy wybrać te wielkie, zielone, jakie noszą elfy?! A może przytulne renifery z czerwonymi nosami?!
Swojemu mężczyźnie pod choinkę wsuniesz krawat ze świątecznym motywem, a córce zestaw bożonarodzeniowych ozdób do włosów.

Syn dostanie termofor w sweterku, a samej sobie wsuniesz pod drzewko brelok do kluczy, który aż cieszy oko!
Jest taki czas, tylko raz do roku, gdy każdy z nas chce poczuć się trochę jak dziecko i zatracić w bajkowej atmosferze Świąt. Jest coś takiego w bożonarodzeniowych strojach i gadżetach, że nie można obok nich tak po prostu przejść obojętnie... Prawda?!