Torebka na sierpniowe okazje

Kobiety kochają kupować buty i torebki. Dzisiaj postanowiliśmy przyjrzeć się ich drugiej miłości. Głównie ze względu na sierpień, który sprzyja wychodzeniu z domu. Zobaczcie, jak być modną tego lata i wybrać torebkę pasującą na specjalne okazje.

Zaczynamy od propozycji dla urlopowiczek. Mamy dla nich plecione torebki, które wspaniale wpisują się w klimat wakacji. W niektórych wykorzystuje się modną obecnie falbanę. Kto nie lubi dużych modeli może zafundować sobie mniejszą torebkę w formie kuferka. Szczególnie, że kuferki, które kiedyś z dumą nosiły nasze babcie, są hitem sezonu wiosna-lato 2017.

Aktywnym turystkom dedykujemy torebki paszportówki, w których schowają najpotrzebniejsze rzeczy (m.in. pieniądze czy telefon). Są one wygodne i praktyczne. Można je zawiesić na szyi, co pozwala uniknąć zgubienia torebki w zgiełku. Do wyboru jest wiele ciekawych wzorów. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dobierać je do stroju niczym biżuterię. Niektóre z nich wręcz zachwycają kolorami. Poniżej prezentujemy trzy najciekawsze propozycje od Hexeline.

Sierpień to także miesiąc ślubów. Wiele osób w danym terminie wypowiada sakramentalne tak. Dla bywalczyń wesel mamy kolejny modowy must have, czyli haftowane kopertówki i mini torebki na cienkim pasku lub łańcuszku. Bedą one wisienką na torcie każdej stylizacji i stworzą idealne połączenie z elegancką sukienką. Florystyczne motywy były zauważalne w tym roku u największych projektantów. Modele w kwiatowym klimacie możemy także spotkać w popularnych sieciówkach (np. w Zarze).