Trendy – must have wiosna-lato 2018

Ponadczasowy trencz

Klasyki zawsze są na czasie. Trencz to jedna z rzeczy, która obok nieśmiertelnych jeansów powinna wisieć w szafie każdej kobiety. W tym sezonie trencz spotkamy w różnorodnych formach, zaczynając od tych wielowarstwowych, przez asymetryczne, kolorowe i w stylu safari. Na pewno znajdziecie coś, co wkomponuje się idealnie nie tylko w każdą stylizację, ale będzie równocześnie pasować do Waszej sylwetki.

Nieśmiertelny jeans

Przechodzimy płynnie do naszego wieloletniego towarzysza – jeansu. Niezależnie od pory roku nie wychodzi z mody. Tym razem królować będzie ciemny, lśniący jeans. Sztywny i elegancki w formie katan, sukienek i oczywiście spodni. Wyrafinowany do biura i wygodny na co dzień.

Kobiece pastele

Mija kilka sezonów i pastele znowu wracają do łask. Sezon wiosenno-letni otwiera się w pełni na delikatnie wybielone pastele. I to nie tylko baby blue czy pudrowy róż. Wybierać możemy z całej gamy kolorów między waniliowym, cytrynowym, miętowym, śmietankowym, malinowym, choć zdecydowanym faworytem, który króluje w szafach fashionistek, jest lawendowy.

W sezonie wiosenno-letnim wracamy nie tylko do klasyków, ale również stawiamy na ekstrawagancję. Ale o tym będziecie mogli przeczytać w następnym wpisie