Trendy plażowe

Nie wszyscy wiedzą, że świat strojów kąpielowych nie jest wolny od zmieniających się corocznie trendów. Projektanci prześcigają się w doborze fasonów, krojów i printów. W sezonie wiosna-lato 2017 wybór odpowiedniego modelu jest ogromy i z pewnością każda kobieta znajdzie w nim coś dla siebie.

Klasyczne bikini jest rozwiązaniem, po które swobodnie można sięgnąć wybierając się na wakacje. Na plażach królować będą jaskrawe kolory. Taka odświeżona wersja ponadczasowego modelu spowoduje nie tylko uniknięcie przysłowiowej nudy, ale także podkreśli opaleniznę.

W opozycji do intensywnych barw są stroje w kolorze bieli lub nude. To kolejny trend na lato. Noszenie cielistego wydania bikini przeznaczone jest dla kobiet, które kochają ekstrawagancję, gdyż sprawia wrażenie nagości u obserwujących je osób. Z kolei biel kojarzona jest z niewinnością i dziewczęcością oraz przywodzi na myśl motywy ślubne.

Dla bardziej zachowawczych plażowiczek przygotowano specjalne połączenie materiałów, w którym dominuje siateczka. Jest to dobre rozwiązanie dla kobiet preferujących stroje jednoczęściowe. Takie modele dodają elegancji i maskują mankamenty figury.

W 2017 wracamy do lat 90. i głębokiego wycięcia rodem ze „Słonecznego patrolu” (tzw. frong). Krój ten idealnie eksponuje i wydłuża nogi. Kobieta, która go założy może poczuć się jak modelka na wybiegu. Modne będą także seksowane wcięcia w talii, frędzle, wiązane majteczki i staniki. Panujące trendy mają swoje odzwierciedlenie w wybranych sklepach, dlatego warto je odwiedzić planując zakup stroju kąpielowego.