W czym na Andrzejki?

Na tak postawione pytanie odpowiedź może być tylko jedna: w sukience! Bo tylko ta część garderoby gwarantuje wygodę, klasę i niezapomniane wrażenia. Sukienka to po prostu +100 do kobiecości, a andrzejkowe wyjście to doskonała okazja, by nie tylko wyglądać zjawiskowo, ale i tak się czuć.

Dobór wieczorowej sukienki zależy nie tylko od rodzaju imprezy. Tak naprawdę to wszystko w twoich rękach! Nie będziesz przecież bawiła się dobrze w kreacji, która nie współgra z twoją osobowością, jest niewygodna, nietwarzowa, nie „twoja” po prostu.

Jeżeli nie wybierasz się na wielki bal, możesz nawet zdecydować się na sukienkę o sportowym kroju. Ważne będą wówczas dodatki, które do niej wybierzesz - np. super seksowne kozaki albo drobiazgi, które podkreślą niecodzienny charakter takiej kreacji, jak pióra, cekiny, ozdobne aplikacje. Czasem zaś o tym, czy sukienka zagwarantuje nam efekt „wow”, zadecydują dodatki i biżuteria.

W tym sezonie modne są przeróżne odcienie niebieskiego. Od morskiego, poprzez granat, do kobaltu. Świetnie sprawdzi się również kolor szary czy też zielony. No i oczywiście klasyka, czyli tak uwielbiana przez większość kobiet, czerń.

Szalenie ciekawe są wszelkie operacje odbywające się na plecach damskich strojów. Taka sukienka naprawdę potrafi zaskoczyć - z przodu wygląda na skromną, tymczasem dekolt z tyłu naprawdę dodaje pazura!

Warte uwagi są również połyskliwe materiały. Nie każda pani poczuje się dobrze w kreacji uszytej z połyskliwej tkaniny żakardowej, jednak te odważniejsze na pewno nie pozostaną w takiej sukience niezauważone. Warto tylko pamiętać, by w przypadku tak strojnego materiału, nie przesadzić z biżuterią.