W poszukiwaniu pantofelków

Znacie bajkę o Kopciuszku? Pięknej dziewczynie, której uroda została ukryta pod zniszczonymi, starymi ubraniami. Pewnego dnia tej pięknej dziewczynie pomogła wróżka chrzestna, która dała jej piękną suknię i najważniejsze… pantofelki, aby mogła wybrać się na bal. Te pantofelki odegrały bardzo ważną rolę w całej historii pięknej Cinderelli.

W ten jeden dzień i Wy możecie poczuć się jak księżniczki rodem z disnejowskich bajek. Pamiętajcie, że musicie zadbać o to, aby buty odpowiednio komponowały się z waszą kreacją. Niestety nie pomożemy Wam znaleźć zaczarowanych szklanych pantofelków, ale za to możemy podpowiedzieć, gdzie znajdziecie piękne buty, które w połączeniu z wieczorową suknią będą wyglądały równie magicznie.

Do czerwonej lub czarnej sukienki polecamy czarne klasyczne szpilki, natomiast dla Pań niższego wzrostu szpilki w kolorze cielistym, które optycznie wydłużą nogi. Zdecydowanie odradzamy sandałki,  ze względu na rajstopy, które nieciekawie komponują się z takiego rodzaju obuwiem. Nic na to nie poradzimy – zima rządzi się swoimi prawami.

Gdzie znajdziecie takie cudeńka? Polecamy sieciówki, znajdziecie coraz więcej rodzajów butów. Zara oferuje nam ciekawe modele, które pasują do prostych kreacji – z racji tego, że są bardzo efektowne. Marka Kazar proponuje piękne klasyczne szpilki, które z pewnością będą idealnym wykończeniem wielu stylizacji, natomiast metaliczne czółenka idealnie współgrające z granatową stylizacją z pewnością znajdziecie w H&M.