Wiosenne płaszcze

Wiosna, cieplejszy wieje wiatr... Zbliża się wiosna! Zaczynamy żegnać się z naszą puchową kurtką, dlatego warto zaopatrzyć się w modny wiosenny płaszczyk. Co będziemy nosić tej wiosny? Zdecydowanie będą królować skórzane trencze, będziemy nosić klasyczne parki w odcieniach chłodnych pasteli oraz te przezroczyste. Nie zapominajmy jednak o kracie - ta również pojawi się wiosną na ulicach. W trendzie są wiosenne trencze odszyte z nabłyszczanych tkanin. Niekwestionowaną gwiazdą wybiegów jest jednak kamelowy prochowiec.

Krótki czy długi? W zależności od tego, w jakiej długości lepiej się czujesz. Ważnym aspektem przy doborze długości płaszcza jest to, co planujemy do niego założyć. Krótkie trencze świetnie komponują się z kozakami za kolano albo parą kowbojek, długie natomiast dobrze współgrają z kombinezonem i drobną torebką na dłuższym łańcuszku.

W sieciówkach znajdziecie mnóstwo ciekawych wzorów i kolorów wiosennych płaszczy. Bogatą kolekcję na tę wiosnę zaprezentowała również Zara, znajdziecie w niej między innymi czarny płaszczyk ozdobiony perełkami oraz piękne klasyczne trencze.

Macie problem ze stworzeniem wiosennej stylizacji? Żaden problem! Sieciówki w swoich sklepach online przedstawiają wiele ciekawych propozycji, którymi śmiało możecie się inspirować. Zajrzyjcie do fotorelacji z pokazów mody, to również ogromne źródło inspiracji. Już dziś rozpocznijcie poszukiwania, aby modnie i z uśmiechem na twarzy powitać wiosnę 2018.