Wyjątkowa kolekcja Oscara de la Renty

Mocne kolory, całkowite skupienie na soczystości barw i wyjątkowe kroje, które przykuły uwagę wszystkich podczas New York Fashion Week. Niesamowita kolekcja domu mody Oscar de la Renta to debiut nowej kadry designerów Laury Kim i Fernando Gracii.

Jeżeli ktoś szuka inspiracji na wiosenne stylizacje, to nie mógł lepiej trafić niż na sesję pokazu kolekcji Oscara de la Renty. Idealnie zestawione ze sobą kolory ubrań dodają energii i stanowią bardzo dobry przykład, jak powinny zostać połączone ze sobą kontrowersyjne barwy. W tym sezonie zdecydowanie możemy zestawić ze sobą róż, czerwień i pomarańcz, tak jak zrobili to projektanci prezentując emocjonujący zestaw pomarańczowo-czerwonego swetra z różowymi spodniami. Wszystkie stroje są bardzo dobrze ze sobą dopasowane. Nie zabrakło również forsowanej przez Pantone zieleni, czy intensywnego kobaltu.

W kolekcji pojawiły się również kreacje balowe. Wielkie suknie ręcznie zdobione kolorowym haftowanym printem czy cekinowymi aplikacjami, zachęcają wiosnę do przybycia. Zadowoleni będą również fani mody oversize. Na wybiegu wystąpiły modelki w szerokich golfach i luźnych płaszczach idealnie wpisując się w ten styl. Nie zabrakło również klasycznych zestawień z czernią w roli głównej, aby wyznawcy prostych rozwiązań mogli podpatrzeć coś dla siebie. Kolekcja Oscara de la Renty z pewnością inspiruje nie tylko gwiazdy, celebrytów i sieciówki, ale i każdego człowieka, który może na podstawie gotowych propozycji wyszukać coś dla siebie.