Zmień czas na zimowy

Ostatni weekend października to czas, gdy... zmieniamy czas! Witać nas będzie ciemność za oknem, a i popołudnia staną się zdecydowanie krótsze. Świat będzie nieco bardziej senny, jednak to wcale nie oznacza, że mamy rezygnować z małych przyjemności. Wręcz przeciwnie! Zmieniając czas na chłodny, należy się rozpieszczać!

Nowy zegarek świetnie wpasuje się w każdy jesienno-zimowy outfit. Już dawno przestał przecież być zwykłym czasomierzem, stał się małym dziełem sztuki i idealnym dopełnieniem stylizacji.

Zegarki w jesiennych odsłonach mają ciepłe barwy różowego złota, paski w odcieniach brązów i iskrzące dodatki. Ale nie tylko. Dla wielbicielek klasyki znajdą się srebrne bransoletki albo czarne, surowe czasomierze. Minimalistki ucieszą proste formy, a romantyczki zachwycą się możliwością eksperymentowania z kolorem.

Ciekawym ułatwieniem dla fashionistek (i nie tylko) jest możliwość wymiany pasków. W zależności od nastroju, pogody i barw naszego stroju można nosić inny, niepowtarzalny zegarek. Paski są bowiem przeróżne! Skórzane, plecione czy też typowo biżuteryjne. To okazja do świetnej zabawy stylem i formą!

Zegarki idealnie komponują się z innymi dodatkami. Efektowne połączenie z bransoletkami sprawi, że choć na nadgarstku będzie dużo się działo, to przecież w najlepszym stylu.

Oczywiście wybierając zegarek, kieruj się nie tylko jego wyglądem, ale i możliwościami. W małej konstrukcji drzemie bowiem wiele możliwości. Decydując się na smartwatcha, wybierzesz urządzenie, które nie tylko odmierza czas, ale również pozwoli ci monitorować różne istotne elementy codziennej aktywności. Zerkając na nadgarstek, będziesz mogła dowiedzieć się o powiadomieniach ze swojego smartfona, np. o SMS-ach, e-mailach i połączeniach.

Jedno jest pewne - zmieniając czas, zmień i zegarek. Nowy i śliczny będzie cieszył bardziej, nawet, gdy rozdzwoni się dźwiękiem budzika w poniedziałkowy poranek...