Zmysłowe walentynki

Luty zawsze wiąże się z gorącym okresem szczególnie w modowej branży. Sklepy z biżuterią czy bielizną pracują intensywnie gdyż to właśnie w tym czasie pojawia się najwięcej klientów. A wszystko to za sprawą walentynek, które z roku na rok zyskują na popularności i rozszerzają swój zasięg.

W sklepach z bielizną można zauważyć dedykowane kolekcje specjalnie na ten wyjątkowy dzień. Królują koronki, przezroczystości i często nietypowe rozwiązania, które dodają pikanterii. Bielizna walentynkowa pojawia się zazwyczaj w trzech głównych kolorach: czerwonym, czarnym i białym. Z racji tego, że wybór jest naprawdę duży bardzo trudno podjąć decyzję. Panie, które mają wąskie i wymodelowane talie będą bardzo dobrze wyglądały w smukłych gorsetach, czy dopasowanych koronkowych body. Natomiast jeżeli niedoskonałości i krągłości są dla nas trudne do zaakceptowania i boimy się zaryzykować wyzywających modeli, to idealnym rozwiązaniem będą szerokie halki odcięte w pasie z przezroczystego materiału z dobrze wymodelowanym biustonoszem.

Wybierając bieliznę należy zwrócić uwagę na materiał z jakiego jest wykonana ale też przede wszystkim na rozmiar. Z pewnością romantyczności nie dodadzą wbijające się fiszbiny, drapiące zapięcia, uciskające wstążki i paski czy za małe gorsety. Niezależnie od tego na jaką bieliznę się zdecydujemy, pamiętajmy, że w celebrowaniu święta miłość najważniejszy jest czas spędzony z ukochaną osobą