Zwierzęce printy w nowej odsłonie

Kolejny raz, obserwując, co projektanci mody przygotowali na nadchodzący sezon, masz ochotę krzyknąć: „Ale to już było?!” Zanim to zrobisz, przyjrzyj się uważnie. W świecie zwierzęcych motywów jest niby tak samo, a jednak całkiem inaczej.

Cętki są odważne, panterka zjawiskowa, a wężowe printy królują nie tylko na ubraniach, ale i dodatkach. Okulary słoneczne w takich oprawkach, szale, chusty, saszetki - nietrudno znaleźć coś dla siebie, bo wybór jest bardzo duży.

Dzięki temu każda kobieta może poddać swoją szafę dowolnym eksperymentom. Jeżeli „animal total look” to dla ciebie zbyt odważna opcja (choć musisz przyznać, że prezentuje się świetnie, mrauuu...), zacznij od butów lub torebki w tym stylu. Nieważne, czy wolisz sportowe obuwie, czy preferujesz szpilki - wężowe motywy w tym sezonie znajdziemy wszędzie, a już kozaki, trzeba przyznać, naprawdę kuszą.

Pięknie prezentują się na każdym typie sylwetki sukienki w zwierzęce printy. Uszyte z lejących tkanin, idealnie komponują się z zimowym obuwiem, tworząc zjawiskowe kontrasty. Taka sukienka nie tylko podkreśli twój naturalny urok, ale i w razie potrzeby zamaskuje zbędne kilogramy - wszak zwierzęta dobrze wiedzą, jak się kamuflować ;-)

Oczywiście, może okazać się, że nie w każdej z pań drzemie tygrysica, jednak, by się o tym przekonać, warto poddać się cętkowanym eksperymentom. Co ważne, pamiętaj, że tak odważny look nie wymaga nadmiaru dodatków czy też biżuterii.