Kinder planeta

Zapraszamy do magicznej krainy pełnej dzielnych rycerzy, uroczych księżniczek oraz potężnych zamków, która stanowi bajkowe tło dla niesamowitych, kinderplanetowych atrakcji. Na maluchy czekają: konstrukcje z przeszkodami, zjeżdzalnie, baseny z kulkami, klocki (miękkie hiperbloki oraz duże, plastikowe, przypominające LEGO), trampolina oraz "baby place", czyli miejsce dla najmłodszych!

Sklepy dla dzieci

Galeria Mokotów to także szeroka oferta międzynarodowych i polskich marek dla dzieci. Rodzice znajdą ubrania i obuwie dla dzieci, komfortowe i jednocześnie zgodne z najnowszymi trendami. W ofercie Galerii znaleźć można także gry, zabawki oraz literaturę dla dzieci.

Bransoletki

Dla Państwa bezpieczeństwa zapraszamy do odebrania w Recepcji bransoletki identyfikującej dla dzieci.
Można na niej zapisać dane kontaktowe opiekuna, co umożliwi szybki kontakt w przypadku zagubienia dziecka.

Toaleta dla dzieci

Dla komfortu naszych najmłodszych klientów w każdej toalecie znajduje się specjalna kabina dla dzieci.

Pokój matki z dzieckiem

Dla komfortu rodziców na każdym poziomie Centrum znajdują się pokoje rodzinne.

Firma Colliers International przeprowadziła badanie centrów handlowych w aglomeracji warszawskiej pod kątem ich przyjazności dla rodzin z dziećmi. Galeria Mokotów została wskazana, jako centrum dysponujące najlepszą ofertą dla rodzin z dziećmi, w tym szerokim wyborem sklepów z ubrankami i butami dziecięcymi, zabawkami i akcesoriami, wygodną i różnorodną strefą restauracyjną oraz kinem i rodzinnymi centrami rozrywki. Raport jest dostępny TUTAJ