WAŻNE!
WAŻNE!

Od 15 marca do 25 kwietnia Galeria Mokotów funkcjonuje w ograniczonym zakresie. Dowiedz się więcej TUTAJ.

Kinder planeta

Zapraszamy do magicznej krainy pełnej dzielnych rycerzy, uroczych księżniczek oraz potężnych zamków, która stanowi bajkowe tło dla niesamowitych, kinderplanetowych atrakcji. Na maluchy czekają: konstrukcje z przeszkodami, zjeżdzalnie, baseny z kulkami, klocki (miękkie hiperbloki oraz duże, plastikowe, przypominające LEGO), trampolina oraz "baby place", czyli miejsce dla najmłodszych!

Sklepy dla dzieci

Galeria Mokotów to także szeroka oferta międzynarodowych i polskich marek dla dzieci. Rodzice znajdą ubrania i obuwie dla dzieci, komfortowe i jednocześnie zgodne z najnowszymi trendami. W ofercie Galerii znaleźć można także gry, zabawki oraz literaturę dla dzieci.

Bransoletki

Dla Państwa bezpieczeństwa zapraszamy do odebrania w Recepcji bransoletki identyfikującej dla dzieci.
Można na niej zapisać dane kontaktowe opiekuna, co umożliwi szybki kontakt w przypadku zagubienia dziecka.

Toaleta dla dzieci

Dla komfortu naszych najmłodszych klientów w każdej toalecie znajduje się specjalna kabina dla dzieci.

Pokój matki z dzieckiem

Dla komfortu rodziców na każdym poziomie Centrum znajdują się pokoje rodzinne.

Firma Colliers International przeprowadziła badanie centrów handlowych w aglomeracji warszawskiej pod kątem ich przyjazności dla rodzin z dziećmi. Galeria Mokotów została wskazana, jako centrum dysponujące najlepszą ofertą dla rodzin z dziećmi, w tym szerokim wyborem sklepów z ubrankami i butami dziecięcymi, zabawkami i akcesoriami, wygodną i różnorodną strefą restauracyjną oraz kinem i rodzinnymi centrami rozrywki. Raport jest dostępny TUTAJ